Tvorba webových stránek - webdesign

Webové stránky jsou důležitým marketingovým prostředkem každé firmy, která na svých stránkách prezentuje svoje produkty nebo služby. Kvalita webu většinou ukazuje na kvalitu firmy. Současný web není jen dokonalé grafické prostředí, ale hlavně validní kód, který zajistí, že se stránky budou bezchybně zobrazovat ve všech dostupných prohlížečích, že budou dostupné i pro různé čtecí zařízení, pro mobilní telefony i pro handicapované spoluobčany (projekt Blind Friendly Web přístupnost webových stránek pro nevidomé a slabozraké).

Co vám nabízíme:

  • kvalitní a přitažlivé grafické zpracování
  • stránky s validním kódem přístupným všem robotům
  • použitelnost www stránek ovlivňující konverzní poměr - procento návštěvníků, kteří se změní (konvertují) v zákazníky
  • dokonalé obsahové zpracování
  • registrace do nejznámějších vyhledávačů a katalogů
  • získávání a budování referenčních zpětných odkazů
  • analýza přístupů
Na vašich www stránkách musí být ty informace o službách nebo zboží, které uživatelé hledají a vyžadují proto, aby poslali svou objednávku nebo vytočili vaše telefonní číslo. Kvalitní webová prezentace na Internetu vám přinese nové zákazníky.

Jazykové mutace www stránek

Naše webové stránky jsou připraveny pro jazykové mutace protože mají nejmodernější kódování UTF-8. Unicode je narozdíl od výše zmíněných znakových sad určeno pro všechny světové jazyky najednou. Takto kódované stránky jsou v prohlížečích dobře podporované.
Není tedy problém rozšířit vaše webové stránky o jakýkoliv jiný jazyk.
Zařídíme překlady do jiných jazyků - spolupracujeme s vyzkoušenými překladatelskými firmami (běžná cena 270 Kč/NS bez DPH).

Webdesign

Webdesign stránek vytváříme na základě vašich požadavků, představ nebo vycházíme z firemní identity - pokud nějaká existuje. U začínajících firem jsme schopni v našem grafickém studiu firemní identitu vytvořit.
Jsme začínající firma a nemáme zatím ani logo, co stím?
Nevadí, i s tím si umíme poradit. Máme vlastní grafické studio a můžeme vám navrhnout logo na základě vašich představ.
Rychlý kontakt:
E: webmaster@regional.cz
M: 607 654 724

www.zdrave-zit.cz - masáže, fasciální a svalová elasticita, funkční strečink, zdravá a pohyblivá páteř